Hakkımızda

KOLSUZLAR MOBİLYA


1986 yılında sektöre Kolsuzlar Mobilya İsmi ile başladık, mobilya ve dekorasyon sektöründe Kocaeli ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de önemli projelerde yer almıştır. Üretim kalitesi ve çözüm odaklı anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı birçok projede kalitesini ispatlamıştır.

Mobilya sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi modern mühendislik ve mimari teknikler ile birleştirerek yüksek kalitede, özgün, kişiye özel tasarımlar oluşturmaktayız.

Massi markasını oluşturarak sektöre yepyeni trendler kazandırdık. Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün çizimleri projelendirip, yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız.Dekorasyonu bir bütün olarak ele alıp; mobilya üretiminin yanında villa, otel, residence, cafe & restaurant dekorasyonlarında mekana özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Beğenilerinizden, zevklerinizden, hayatta keyif aldığınız tüm güzelliklerden ilham alıp, mimari çerçevede harmanlayarak işlevsel, kaliteli, sadece size özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mekanlar yaratıyoruz.

Mobilya üretimlerimizde ve dekorasyon çalışmalarımızda ilk planlama ve çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserimizle haklı gurur yaşıyoruz…

 

Misyonumuz;


Kolsuzlar Mobilya olarak kaliteden, estetikten ve insanların güveninden ödün vermeden, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm üretmiş olduğumuz ürünleri en ekonomik fiyatla tüketiciyle buluşturabilmektir.

Vizyonumuz;


Üretimde daima son teknolojiyi kullanarak, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri devamlı takip edip, bunlara çok hızlı adapte olarak modern ve fark yaratan çizgimizle sektördeki öncü konumumuzu sürdürmeye devam etmektir.

Kalite Politikamız

En değerli varlığımız olan müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutarak, müşteri odaklı çalışmak.
Müşterilerimizin değişen yaşam alışkanlıklarına ve pazarın değişen koşullarına uyum sağlamak için sürekli ürün geliştirmek.
Her türlü faaliyetlerimizde, müşterilerimize, çevreye, ve yasalara karşı duyarlı olmak.
İsrafı azaltarak kaliteli ürünü bir defada üretmek için proses odaklı bir anlayışla çalışmak.
Müşteri memnuniyeti, üretim ve kalite anlayışına güvenerek tüm dünyayı pazar olarak hedeflemek.
Pazar, kalite, üretim ve teknoloji alanlarında sürekli iyileştirme felsefesini tüm organizyona yaymak.
Kaliteyi, müşteri memnuniyeti ve kaynaklarını verimli kullanma anlayışı ile bütünleştirmek.
İnsan kaynaklarının gelişimini ve sürekli eğitimi sağlamak.
Ülke ekonomisinin ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak.